Trans81 Uluslararası Taşıma

Dünyanın &
Her Köşesine

1970 Yılından Bugüne Kadar
Alanında En İyi Lojistik Firması

Trans81 lojistik Hakkında: Düzce’de merkezi bulunan firmamız kapsamında gerek tecrübeli gerekse alanlarında uzman çalışanlarımızla birlikte nitekim 2020 yılında faaliyet göstermekte olan bir şirket olsak bile firmamızın temelleri 1970’li yıllara dayanmaktadır o tarihten itibaren süre gelen nakliye sektöründeki engin bilgi ve tecrübelerimizle gerek yurt içi gerek yurt dışı faaliyetlerimizle gelişen lojistik hizmetlerle 2020 yılında şirket olmanın ilk adımlarını atarak Trans81 lojistik San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Bünyemizde bulunan 50 adet çekici ve 50 adet treyler ile birlikte her gün ayrı tecrübeler kazanarak değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmet sunmak adına faaliyet göstermekteyiz. Bunların yanı sıra filomuzda bulunan araçlarımızın hepsini güvenceniz adına takip cihazlarımızla 7/24 takip etmekle beraber yaşanacak sorunlarınızla ilgili olabildiğince hızlı ve direk çözüm sunabilmekteyiz.

  • Hızlı Lojistik

  • Güvenilir Lojistik

Trans81 Uluslararası Taşıma
Trans81 Uluslararası Taşıma

00

Yılından Bugüne

Trans81 Uluslararası Taşıma
Trans81 Uluslararası Taşıma
Trans81 Uluslararası Taşıma
Trans81 Uluslararası Taşıma

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz: Dünya genelinde lojistik ve taşımacılık alanında güvenilir, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektörün lider firmalarından biri olmak. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kaliteli hizmet anlayışıyla global ölçekte fark yaratmak.

Misyonumuz:

Güvenilirlik: Tüm lojistik süreçlerimizde güvenilir ve zamanında teslimat sağlayarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak. Yenilikçilik: Teknolojiyi ve yenilikçi yaklaşımları kullanarak lojistik operasyonlarımızı sürekli geliştirmek ve sektöre değer katmak. Sürdürülebilirlik: Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir taşımacılık çözümleri sunarak, geleceğe yatırım yapmak. Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunarak, uzun vadeli iş birlikleri kurmak. Global Bağlantılar: Dünya genelinde geniş bir ağ kurarak, uluslararası taşımacılıkta hızlı ve etkili hizmet sunmak.

00

+

Araç Filosu

00

+

Profesyonel Sürücü

00

+

Binlerce Teslimat

00

+

Ekip

Trans81 Uluslararası Taşıma